O nas

MacJack powstał w samym sercu Polski - na Mazowszu - w 2001 roku. Od kilkunastu lat łączymy więc zamiłowanie do polskiej, zdrowej żywności z szacunkiem do oryginalnych receptur. I zarażamy naszym zaangażowaniem i pasją kolejnych entuzjastów. Dzięki temu już dawno przekroczyliśmy granice Mazowsza.

Sieć MacJack to obecnie 10 barów fast-food w Polsce. I wciąż przybywają kolejne. Razem z naszymi partnerami nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze menu wciąż zaskakiwało Klientów połączeniem klasycznych i autorskich rozwiązań. MacJack zawsze opiera swoje menu o świeże produkty od sprawdzonych dostawców, dla których wysoka jakość jest normą.

Dla zainteresowanych współpracą przedsiębiorców przygotowaliśmy przystępną i niezwykle atrakcyjną ofertę franczyzową. Można nas także spotkać na najbardziej prestiżowych w kraju Warszawskich Targach Franczyzy.

ZAMÓW
ONLINE

ZNAJDŹ
RESTAURACJE

Materiały zawarte na stronie www.macjack.pl stanowią jedynie informację i są materiałami podglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
0%